Het De Late Avond Team bestaat uit mensen die hun sporen hebben verdiend bij omroepen of andere media. We stellen ze graag aan u voor.

Presentatieteam:

Alfred Blokhuizen
alfredblokhuizen@delateavond.nl
Alfred, initiatiefnemer, columnist en eindredacteur van de show,  heeft een ruime loopbaan bij zowel de commerciële als publieke omroep achter de rug. Lees hier meer op zijn eigen website.

 

Bert de Wolff
bert@delateavond.nl
Bert was o.a. nieuwslezer bij het Stadsradionetwerk en de Veronica Omroep Organisatie. Nu is hij hoofdredacteur bij Omroep Hoeksche Waard en werkt hij als marketing en communicatie adviseur met zijn eigen bedrijf BDWMarcom.

 

Herry Kuipers
herry@delateavond.nl
Herry was werkzaam voor de KRO en de commerciële omroepen Radio Waddenzee en Waterstad FM. Ook was hij voorlichter voor de gemeenten Bergen (NH), Hilversum, Gouda en Drechterland.

 

Redacteuren / verslaggevers:

Jeroen van Gent
jeroen@delateavond.nl
Jeroen is de razende verslaggever die u zomaar op straat kunt tegenkomen, gewapend met de De Late Avond microfoon, om uw mening op te tekenen.

 

Mariska de Vries
mariska@delateavond.nl
Mariska werkte vele jaren voor Omroep Voorne, waar ze de fijne kneepjes van het interviewvak leerde. Met haar prettige stem en directe vragen krijgen haar gasten ruim de gelegenheid om te vertellen

 

Bart Zandstra
bart@delateavond.nl
Bart zorgt ervoor dat de vraaggesprekken zorgvuldig en vakkundig worden geknipt en geplakt. Bart werk o.a. voor Omroep Vlaardingen.

 

Columnisten

Han van der Horst
han@delateavond.nl
Han is een gerenommeerd historicus met een hele reeks publicaties en boeken. Han zit de dagelijkse gebeurtenissen in de regio in een historisch perspectief. Zijn columns zijn uitstekend onderbouwd, maar ook prikkelend. Lees hier meer op zijn Facebookpagina.

 

Marjoleine van Aperen
marjoleine@delateavond.nl
Marjoleine is Stadsdichter van Vlaardingen 2017 -2019. Haar columns zijn uit het leven gegrepen. Vaak humoristisch, regelmatig ontroerend, soms dichterlijk. Een plezier om naar te luisteren! Lees hier meer op haar Facebookpagina.

 

Lieke van der Plas
lieke@delateavond.nl
Lieke is de eerste zakelijke vlogger bij van ons land. Ze heeft haar eigen onderneming LEF Media. Bedrijven doen graag een beroep op haar om te laten zien waar hun bedrijf voor staat en wat ze voor de klant kunnen betekenen. Ook is ze freelance verslaggever voor verschillende omroepen zoals RTL en RTV Rijnmond. Lieke vertelt in haar columns over haar belevenissen. Lees hier meer op haar Facebookpagina.

Team Omroep Wetering

Dit team maakt al vele jaren goed verzorgde vraaggesprekken, meestal met een sociaal maatschappelijk karakter. De studio bevindt zich in Vlaardingen, waar op donderdagmiddag de interviewgasten worden ontvangen.

Arjen van Bruinessen
arjen@delateavond.nl
Arjen is hoofdredacteur en regisseur van Omroep Wetering en hij waakt over de hoge kwaliteit van de geproduceerde vraaggesprekken.

 

Herman de Bruin
herman@delateavond.nl
Herman is een geroutineerde radiojournalist met een grote staat van dienst. Hij begon zijn radiocarrière als nieuwslezer bij de zeezender Radio Noordzee Internationaal.

 

Team Techniek

Cornel van der Heijden
cornel@delateavond.nl
Cornel is Teamleider Radio bij RTV Lansingerland en zorgt dat De Late Avond ict-infrastructuur vlekkeloos verloopt, zodat de programmaleiders en programmamakers kunnen rekenen op een stabiele technische aanlevering van programma’s en vraaggesprekken. Cornel was Vrijwilliger Van Het Jaar 2017.

Wilco Verkerk
wilco@delateavond.nl
Wilco verzorgt de hosting van de website www.delateavond.nl.  Hij is ook eigenaar van het radiostation Wereldstad AM 828.