Bel ons:
06-58945126

Mail ons:
algemeen@delateavond.nl

Productie:
productie@delateavond.nl

Presentatie:
Alfred Blokhuizen
alfredblokhuizen@delateavond.nl
Bert de Wolff
bert@delateavond.nl

Columnisten:
Han van der Horst
han@delateavond.nl

Redactieteam
Mariska de Vries
mariska@delateavond.nl
Jeroen van Gent
jeroen@delateavond.nl

Bureauredactie
Thea van der Borgt
redactie@delateavond.nl

Externe redactie / producent*
omroepwetering@gmail.com

Editting
Bart Zandstra
bart@delateavond.nl

Uw algemene persberichten welkom op:
redactie@delateavond.nl

Kunst en cultuur persberichten welkom op:
cultuurredactie@delateavond.nl

Uw persberichten over evenementen zijn welkom op:
evenementenredactie@delateavond.nl

Uw persberichten over/van zorginstellingen zijn welkom op:
zorgredactie@delateavond.nl

Technische zaken:
support@delateavond.nl

* Omroep Wetering is een zeer betrouwbare zelfstandig werkende toeleverancier van De Late Avond. De producent van De Late Avond is echter niet aanspreekbaar op omissies in de door Omroep Wetering vervaardigde producties of haar handelingen.

Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share