De Late Avond
Marga Klompéstraat 47
3207 DD Spijkenisse
T. 0181 – 63 70 00
M. 06 – 28 55 73 25
info@delateavond.nl

Eindredactie & productie:
Alfred Blokhuizen
alfred@delateavond.nl

Presentatieteam:
Alfred Blokhuizen
alfred@delateavond.nl
Frans van der Drift
frans@delateavond.nl
Bert de Wolff
bert@delateavond.nl

Redactieteam
Mariska de Vries
mariska@delateavond.nl
Jeroen van Gent
jeroen@delateavond.nl

Externe redactie / producent*
omroepwetering@gmail.com

Editting
Bart Zandstra
bart@delateavond.nl

Uw algemene persberichten welkom op:
redactie@delateavond.nl

Kunst en cultuur persberichten welkom op:
cultuurredactie@delateavond.nl

Uw persberichten over evenementen zijn welkom op:
evenementenredactie@delateavond.nl

Uw persberichten over/van zorginstellingen zijn welkom op:
zorgredactie@delateavond.nl

Technische zaken:
support@delateavond.nl

* Omroep Wetering is een betrouwbare zelfstandig werkende toeleverancier van De Late Avond. De producent van De Late Avond is echter niet aanspreekbaar op omissies in de door Omroep Wetering vervaardigde producties of haar handelingen.